Jste zde

BATERIE

Zcela nová vysoce výkonná LIHV baterie má nejnovější technologii výroby a nové chemické složení. To vše zajišťuje vysokou odolnost při skladování, nízký odpor mezi články a celkově delší životností.

Nová EZ4000 má nejen výjimečný výkon a nízkou hmotnost, ale i velmi nízké těžiště, které zcela jistě poznáte daleko klidnějšími jízdními vlastnostmi vašeho auta.

Vysoký potenciál prémiové baterie mistrů světa nabízíme za velmi výhodnou cenu. 

Kód zboží: EZP4000
Cena: 1 100 Kč

EZ POWER přináší na trh zcela novou vysoce výkonnou LiHV baterii Graphene s novým chemickým složením pro vysokou odolnost při skladování, nižším odporem mezi články a celkově delší životností.

Baterie EZ Graphene 4900mAh LiHV 7,4/7,6V 140/70C nabízí výjimečný výkon a nízkou hmotnost. Baterie využívá pozlacené konektory 4mm plus jeden 2mm konektor pro balancování.

EZ POWER Graphene baterie jsou schválené Evropskou RC federací EFRA i Anglickou BRCA a jejich vysoký potenciál využívá pro závodění hned několik světových hvězd včetně Bruna Coelha.

 

 

Kód zboží: EZP4900
Cena: 1 300 Kč

EZ POWER LIHV 6600 je vysoce výkoná baterie s novým chemickým složením pro vysokou odolnost při skladování, nižším odporem mezi články a celkově delší životností.

Baterie EZ Power Graphene 6600mAh LiHV 7,4/7,6V 140/70C nabízí výjimečný výkon a nízkou hmotnost 275 gramů. Baterie využívá pozlacené konektory 4mm plus jeden 2mm konektor pro balancování.

EZ POWER Graphene baterie jsou schválené Evropskou RC federací EFRA i Anglickou BRCA a jejich vysoký potenciál využívá pro závodění hned několik nejlepších pilotů světa.

 

 

Kód zboží: EZP6600
Cena: 1 600 Kč