Jste zde

XRAY 1/10 TOURING CAR

HUDY Chassis Protector je speciální extra odolná lepící fólie pro ochranu spodního šasi vašeho silničního nebo terénního auta. Doporučuje se použit nejen proti poškrábání šasi a prodloužení jeho životnosti, ale zaručuje také díky speciálnímu materiálu hladký a kluzký povrch podvozku, který snižuje tření při kontaktu s povrchem závodní dráhy, a tak pokud se auto při náklonu nebo doskoku dotkne povrchu dráhy, snadněji udrží svoji rychlost. Dá se snadno řezat, abyste přizpůsobili na vaše auto.

 

 

Kód zboží: 209200
Cena: 470 Kč

Máte možnost ze stavebnice složit bez další investice auto, které je nejen rychlé, abyste mohli dosahovat co nejlepších výsledků, ale především je jednoduché na řízení v každé situaci. Jeho užitná hodnota i celkové zpracování je nepřekonatelné.

Kód zboží: 300028
Cena: 15 700 Kč

Máte možnost ze stavebnice složit bez další investice auto, které je nejen rychlé, abyste mohli dosahovat co nejlepších výsledků, ale především je jednoduché na řízení v každé situaci. Jeho užitná hodnota i celkové zpracování je nepřekonatelné.

Kód zboží: 300029
Cena: 15 700 Kč

Vše, co potřebujete ke spokojenosti, tedy radost z jízdy, zábavné jízdní vlastnosti a úžasné zpracování ruka v ruce se špičkovými materiály.

To je nová „předokolka“ XRAY T4F´21.

Kód zboží: 300201
Cena: 12 590 Kč

Ano, každý podvozek XRAY jak je známo funguje skvěle v základním nastavení a s klasickou zadní nápravou, u které si jen nastavíme plastovými vložkami dle sebe určitou sbíhavost a ta čím je větší, tím je auto ve výjezdu ze zatáčky klidnější, ale méně zatáčí. Navíc v kategorii Stock, kde jsou slabé motory, má velká sbíhavost za následek nežádoucí menší rychlost na rovinkách. Naše spokojenost a určitá lenivost s jistými jízdními vlastnostmi nás tedy zřejmě nenutí cokoliv měnit.

Je tu však možnost výrazně ovlivnit jízdní vlastnosti použitím ARS nápravy, která zvláště pokud se jedna o asfaltový povrch kde je solidní přilnavost, věřte, že neuděláte použitím ARS chybu. Naopak, auto bude konzistentní v celém průběhu zatáčky a vy můžete získat cenné desetiny v každé poloměrem větší zatáčce.

Nyní je pro nový podvozek XRAY T4´20 možnost koupit celý set ARS nápravy se vším potřebným. Ano cena může odradit některé z Vás, ale spousta z nás utrácí za nepotřebné RC věci, které nijak nepotřebujeme a nepřináší žádné zlepšení auta jako celku.

Jak nastavit ARS nápravu? Nijak moc neexperimentujte a držte se jednoho nastavení. Tedy bez podložek jak u uchycení na šasi, tak i u bloku řízení – spojovací tyč je tedy vodorovně. Auto takto funguje následně. Při nájezdu do zatáčky se auto nakloní na vnější stranu a zadní vnější rameno propruží a tím se zvětší sbíhavost zadního kola. Auto tak při vjezdu do zatáčky začne postupně při větším a větším nakloněním generovat více přilnavosti, ale jakmile se naklonění auta začne v průběhu zatáčky zmírňovat, zmenšuje se i sbíhavost a budeme mít více a více zatáčení a jsme schopni více dovírat zatáčku a být tak rychlejší.

Sbíhavost obou zadních kol nastavte zpočátku větší (cca. 2°) a postupně snižujte do té doby, než začne být auto pro Vás neklidné/špatně řiditelné.

Kód zboží: 300902
Cena: 3 170 Kč
 

 

Kód zboží: 301000
Cena: 2 620 Kč
Kód zboží: 301001
Cena: 2 620 Kč
Kód zboží: 301002
Cena: 2 890 Kč
 

 

Kód zboží: 301060
Cena: 1 050 Kč

Graphite patro 1,6 mm se doporučuje použít především ve spojení se spodním hliníkovým šasi, nebo případně také s graphite šasi, pokud bude dráha s velmi nízkou přilnavostí. Vrchní tenčí patro celkově zvyšuje flex auta a vytváří tak vyšší přilnavost.

Horní patro lze namontovat pomocí spojovacího stojanu a v těchto alternativách.

1. Měkké nastavení – horní patro není připojena ke stojanu pro maximální flex, aby se dosáhlo maximálního zatáčení, ale auto může být obtížnější řídit.

2. Střední nastavení – horní patro je spojeno se stojanem prostřednictvím kuličkového ložiska, které umožňuje horní plošině ohýbat se ze strany na stranu, ale nikoli zepředu dozadu.

3. Nejvyšší nastavení – horní patro je spojeno se stojanem pomocí pevného pouzdra, celé auto tak ztuhne pro zvýšení stability.

Kód zboží: 301061
Cena: 960 Kč

Stránky