Jste zde

XRAY 1/8 4WD BUGGY

Jak to je

Nejlepší jezdci jsou schopni závodit a vyhrát s nervózními vozy, ale pro běžné závodníky klíčem k úspěchu na závodech je mít auto stabilní a předvídatelné, tedy jednoduché na řízení.  Nová XB8´16  má skvělou stabilitu při všech režimech jízdy a vy si budete užívat každou vteřinu jízdy“.

Testy, testy, a ještě více testů

S velmi jasnou představou o všech věcech, které jsem chtěl změnit, věděl jsem, že budeme dělat staré dobré a poctivé testování. Nahrávání všech dat ze stovek hodin testů a následné analyzování a pak rozhodování o finální podobě vozu. Mohou říci, poctivé testování je stále ten nejlepší způsob, jak to udělat nejlépe, aniž bychom riskovali špatný výsledek.

Co jsem chtěli

Složit ze stavebnice a mít možnost vyhrát. Ano žádné option (tuning) díly a auto musí být skvělé. První jízdy mezi Vámi a Vaše nadšení. Podařilo se.

 

Kód zboží: 350012
Cena: 17 100 Kč

XB8E´17 je typický XRAY, tedy naprosto úžasné zpracování všech komponentů s důrazem na každý detail a vysoce konkurenční pro nejnáročnější závodníky pro nejlepší závodní výkony. XB8E´17 je podporovaný špičkovými servisními službami.

Co jsem chtěli?

Složit ze stavebnice a mít možnost vyhrát. Ano žádné option (tuning) díly a auto musí být skvělé. 

Kód zboží: 350154
Cena: 16 400 Kč

Kompletní přehled dílů včetně cen pro všechny verze XRAY buggy 1/8 najdete na horní liště webu a lze jej stáhnout.

   
  

Kód zboží: XRAY 1/8 OFF-ROAD ceník
Cena: 0 Kč