Jste zde

LEPIDLA / LEPÍCÍ PÁSKY / OSTATNÍ

Nově dostupné koncem roku 2019.

HUDY Body Fix je speciálně formulované lepidlo pro všechny typy lexanových karoserií. Opravuje poškozené nebo rozbité karoserie a může být také použito na nové karoserii, čímž výrazně zvýší její odolnost proti prasknutí a také posílí slabá místa. Použitím HUDY Body Fix prodloužíte životnost karoserie. 

Během pár týdnů se stal z lepidla Hudy Body Fix v ČR doslova bestseller, ano tohle skutečně skvěle funguje !   

Kód zboží: 106280
Cena: 330 Kč
HUDY LEPÍCÍ PÁSKA
Speciální lepicí páska HUDY pro uchycení baterie k podvozku je složena ze 4 vrstev. Je velmi pevná, odolná a vy se na ni můžete spolehnout.  
Kód zboží: 107870
Cena: 470 Kč
Kód zboží: 107872
Cena: 150 Kč

Nejlepší multifunkční oboustranná páska pro všechny vaše RC potřeby. Mimořádně silné lepidlo zajišťuje perfektní držení a zároveň je velmi snadno odstranitelné. Páska byla dlouhodobě testována výrobním týmem a byla zvolena jako oblíbená dlouhotrvající oboustranná páska.

 

• Víceúčelové

• Velmi silné lepidlo

• Dlouhotrvající

• Velmi snadné odstranění

 

 

Kód zboží: 107875
Cena: 330 Kč

HUDY Chassis Protector je speciální extra odolná lepící fólie pro ochranu spodního šasi vašeho silničního nebo terénního auta. Doporučuje se použit nejen proti poškrábání šasi a prodloužení jeho životnosti, ale zaručuje také díky speciálnímu materiálu hladký a kluzký povrch podvozku, který snižuje tření při kontaktu s povrchem závodní dráhy, a tak pokud se auto při náklonu nebo doskoku dotkne povrchu dráhy, snadněji udrží svoji rychlost. Dá se snadno řezat, abyste přizpůsobili na vaše auto.

 

 

Kód zboží: 209200
Cena: 420 Kč

Skutečně skvělé lepidlo pro lepení veškerých gumových pneumatik.
 
Bude vás zajímat:    
●lepidlo zůstává řídké i při dlouhodobém skladování
●součástí balení 2x speciální ocelová koncovka pro ideální a snadné lepení 
●lepený spoj perfektně drží a to za pár vteřin
Kód zboží: SW0014
Cena: 150 Kč