Jste zde

XRAY T4F

11 210 Kč

Představujeme podvozek XRAY T4F s pohonem předních kol, který využívá 90% shodných komponentů s T4 a je zajímavou možností, jak změnit zažité stereotypy závodění.

T4F nabízí možnost použití kratší tzv. Short baterie, a to v mnoha konfiguracích (viz. alternativa 2 až 4) umístění, avšak možnost použít i klasickou baterii (viz. alternativa 1). Kompletně si tedy zvolíte dle svého, jak chcete rozložit hmotnost v podvozku.

Pohon předních kol od motoru pastorkem a převodovým kolem pokračuje ozubený řemenem přes řemenici 16 zubů na řemenici 38 zubů planetového olejového diferenciálu, který znáte z T4. Vnitřní převodový poměr (mezi řemenicemi) je tak 2,375.

T4F není ošizen o žádný důležitý detail, který by mohl omezit jeho jízdní vlastnosti. Tedy disponuje předním i zadním stabilizátorem, nastavitelnými spojovačkami na přední i zadní nápravě, možností uchycení tlumičů a v neposlední řadě nastavením propadů ramen.

Nový XRAY T4F byl, jak je zvykem pečlivě testován, než dostal konečnou podobu. Jeho design přísně podléhá jízdním vlastnostem, a tak je zbytečné se ptát, proč to či ono je právě takto. Věřte, že tahle předokolka je vážně skvělé auto, které nejen že může zaujmout nejednoho z Vás svým jízdním projevem, ale nabízí také s menšími náklady skutečnou radost z jízdy.

Kód zboží: 300200
Cena: 11 210 Kč