Jste zde

XRAY 1/10 NITRO TC

Jádrem filozofie značky XRAY je, že má pevný závazek k dokonalosti, pokud jde o strojírenství, design, výkon a podporu. To vše je možné díky state-of-the-art, tedy vše v domě výroby. NT1 je synonymem pro absolutní dokonalost. Je to XRAY platforma, zachycující trofeje na tratích po celém světě, ale i srdce a mysli zákazníků, kteří požadují a jsou schopní ohodnotit dokonalost.
 
Několikanásobný vítěz ocenění "Auto roku" a vítěz všech hlavních titulů včetně mistra světa, mistra Evropy, mistra USA, mistra Asie a desítky národních šampionátů po celém světě, dokazuje že NT1 má úžasný závodní rodokmen.
 
Martin Hudy, XRAY NT1 Designer:
"Od chvíle, kdy byla vydána první NT1, tedy v roce 2007, se těší z největších úspěchů po celém světě a je jedním z nejpopulárnějších nitro cestovních vozů vůbec. Úspěch NT1 je výsledkem neustálého vývoje a zlepšování na základě zpětné vazby od týmu XRAY a zákazníků po celém světě.
 

Nová NT1 je milníkem v historii platformy, jelikož přináší některé z nejvýznamnějších změn, důležitých vylepšení a úprav integrovaných do této jediné aktualizace. Jsem velmi hrdý na to, představit Vám nejnovější a vůbec nejlepší nitro silniční auto… zcela nový XRAY NT1. "

Kód zboží: 330013
Cena: 16 610 Kč

Speciální stavebnice podvozku XRAY NT1´2017 z mistrovství světa za velmi výhodnou cenu.

Součástí není motor, elektronika ani pneumatiky.

 

Kód zboží: XW-NT1´17
Cena: 9 990 Kč