Jste zde

EZ POWER baterie jsou nejen o vysokém výkonu

Ve světě například všem známý Martin Hudy a u nás třeba několika násobný Off-Road mistr ČR Max Götzl využívají pro závodění prémiové baterie EZ POWER, které nejen že poskytují vysoký výkon, ale i jejich dlouhá životnost je obdivuhodná.

 

EZ POWER nabízí baterie pro všechny kategorie.

První na seznamu je ultra nízká EZ4000, která svojí kapacitou postačí i pro těžší a motorem výkonné kategorie 1/10 2WD a 4WD buggy. Samozřejmě formule 1/10 je pro tuto baterii hračkou. Tedy všude, kde chcete využít krátké baterie, je EZ4000 správnou volbou.

Druhá v pořadí je nabízena EZ4900, nepatrně vyšší těžiště oproti své kapacitou menší EZ4000, je vhodná pro elektrické buggy 1/8, ale také pro všechny ostatní auta, kde je třeba krátké baterie a chcete prostě nejvyšší možnou kapacitu.

Klasická velikost a především auta 1/10 Touring Car, tam je doma EZ6600, kterou zcela jistě můžete zvolit jak pro Stock kategorie, tak i brutální Modified či Open.

 

Všechny baterie jsou vzhledem k jejich výkonu a užitné hodnotě více než za přijatelnou cenu. Všechny baterie EZ POWER najdete v našem obchodě a jsou stále pro vás skladem.