Jste zde

HUDY C3-28 v reálném závodním použití

 

Jak většina z Vás ví, firma HUDY připravila na letošní zimní kobercovou halovou sezónu pneumatiky pro všechny TC auta, s označením C3-28. Spousta z Vás již měla možnost si je na některém závodě vyzkoušet, a pro ty co nemají tu zkušenost, může posloužit náš report po odjetých 19 závodních jízdách v kategorii Modified na 5 minut.

Na obrázku můžete vidět pneumatiky ve stavu přesně po devatenácti pětiminutových jízdách v brutální kategorii Modified s motorem 4.5 závitu.

 

 

Realita je taková. Za tento počet jízd nebylo třeba jediné kapky lepidla, není sebemenší utržení či prasknutí bočnice pneumatik, jsou viditelné drážky na vnitřní straně dezénu, ale bez projetí na textilní výztuhu pneumatiky, výkonost se nijak nezmenšila za celou dobu používání. A ráfky? Neevidujeme prozatím jediný prasknutý ráfek v ČR.

 

    

 

Sečteno a podtrženo, vzhledem ke všem skutečnostem, je prodejní cena 737 Kč více než přijatelná. Vždyť takový nájezd, nebo jinak řečeno životnost, ale s vysokým výkonem po celou dobu je opravdu fantastické.