JIŽ SKLADEM ! EZ POWER ULTRA HV4 2020

 

Významný výrobce světově proslulých závodních baterií si pro rok 2020 pro nás připravil velmi výkonné LIHV baterie, nejnovější technologické výroby.

Nejen vysoký výkon je však vlastní nejnovější specifikaci typového označení EZ POWER ULTRA HW4. Také nízký odpor mezi články a tím delší životnost při používání a skladování, nízká hmotnost i LCG, tedy velmi nízké těžiště.

HUDY Chassis Protector - když chcete skutečně ochránit spodní šasi

 

Po celém světě se nabízí spousta „ochranných“ fólií na spodní šasi pro asfaltové závody, které jsou například různě graficky potištěné. Avšak převážně se jedná jen o hezky vypadající obyčejné tenké samolepky, byť s hezkým designem, které toho však moc neochrání.

Schumacher 1:10 2WD + 4WD Astro & Carpet pneumatiky velmi výhodně

 

Nabídka zánovních pneumatik Schumacher pro 2WD i 4WD 1/10 buggy na dráhy s kobercovým nebo astro (umělá tráva) povrchem za velmi výhodnou cenu. Najdete v sekci „AKCE/BAZAR/POUŽITÉ“. Nabídka platí do vyprodání zásob, proto neváhejte a ušetřete spoustu peněz oproti koupi nových.

Novinka – XRAY T4F´21 FWD TOURING CAR

 

Když se řekne silniční auto 1/10, většina z nás si vybaví pohon všech čtyř kol, a tak ideální jízdní vlastnosti. Jenže to může platit jen v případě silných motorů v kategorii Modified. Pokud však mluvíme o kategoriích se slabšími pohonnými jednotkami, tedy například Hobby či Stock a přidáme-li k tomu slušnou přilnavost, nebo ještě lépe delší rovinky a více táhlých zatáček, pak mohou mít „čtyřkolky“ problém v porovnáním s autem s pohonem pouze přední nápravy, kde jsou menší ztráty v pohonu i nižší celková váha auta.

Představujeme XRAY T4F´21 FWD TOURING CAR, který je kombinací nižší pořizovací ceny, nižších provozních nákladů, Xray úžasné kvality zpracování i použitých materiálů a v neposlední řadě skvělých jízdních vlastností.

Novinka - XRAY závaží pro dovážení a rovnováhu auta

 

Speciálně navržené závaží o hmotnosti 35 g pro umístění pod tenkou lehkou baterii, aby se zvýšila hmotnost do požadovaného váhového limitu závodu a byla tato váha co možná nejníže. Pomáhá zlepšit rovnováhu vozu a usnadňuje tak řízení vozidla. Rozměry: 135x33x1mm. Hodí se pro standardní silniční auta 1/10, včetně všech T4.

V prodeji právě nyní.

Stránky

Přihlásit se k odběru RCXAUTA RSS