Info – přechod na nový e-shop

 

Na webu RCXAUTA probíhá přechodné období na zcela nový e-shop. Omlouváme se tedy, že zmizely některé sekce e-shopu, a tak pokud nenajdete některý produkt, využijte nahlédnutí do kompletního ceníku XRAY nebo HUDY (na horní liště v sekci „XRAY & HUDY CENÍK“), kde naleznete všechny produkty.

Jak objednat? Máte dvě možnosti, první je napsat katalogové číslo a počet kusů do poznámky u klasické objednávky v e-shopu, nebo druhá možnost, napsat objednávku opět uvedením katalogového čísla a počtu kusů do emailu korinek@rcxauta.cz.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Novinka – XRAY & HUDY ochranná stylová rouška

 

Jelikož, a protože zřejmě ještě nějaký čas budeme používat ochranné roušky, zřejmě možná i v budoucnu, mohou Vás zajímat nejen tvarem velmi propracované, ale i antibakteriálně stříbrem ošetřené roušky XRAY nebo HUDY.

 

V prodeji právě nyní.

Nové přední poloosy T4 ECS BB

Nové hnací hřídele ECS BB s kuličkovými ložisky nabízejí výrazné zvýšení výkonu oproti standardním hnacím hřídelím s čepelí. Tření mezi hnací hřídelí a vnějším pohonem je značně sníženo, což přispívá k mnohem plynulejšímu pocitu při ovládání, zejména při rychlých změnách směru, jako jsou třeba šikany, ale i jiné zatáčky. Samozřejmě snížené tření pomáhá zvyšovat rychlost v zatáčkách a dosahovat lepších časů a tím výsledků v závodě.

JIŽ SKLADEM ! EZ POWER ULTRA HV4 2020

 

Významný výrobce světově proslulých závodních baterií si pro rok 2020 pro nás připravil velmi výkonné LIHV baterie, nejnovější technologické výroby.

Nejen vysoký výkon je však vlastní nejnovější specifikaci typového označení EZ POWER ULTRA HW4. Také nízký odpor mezi články a tím delší životnost při používání a skladování, nízká hmotnost i LCG, tedy velmi nízké těžiště.

HUDY Chassis Protector - když chcete skutečně ochránit spodní šasi

 

Po celém světě se nabízí spousta „ochranných“ fólií na spodní šasi pro asfaltové závody, které jsou například různě graficky potištěné. Avšak převážně se jedná jen o hezky vypadající obyčejné tenké samolepky, byť s hezkým designem, které toho však moc neochrání.

Stránky

Přihlásit se k odběru RCXAUTA RSS