Montech Racer jako dokonale fungující karoserie

Víte, že Bruno Coelho jako čerstvý mistr Evropy používá karoserie Montech Racer? Ano a nejen on, hned několik jezdců má na svém podvozku Racera od Montechu a věřte, že děláte chybu, když nedáváte volbě karoserie pozornost.

 

Nově nabízíme Montech Racer včetně čistící pasty Clear RC Body, jen za cenu karoserie, tedy 570 Kč!

Team XRAY úspěšný na mistrovství Evropy 2019

 

O uplynulém víkendu mohli všichni nadšenci silničních aut s elektrickým pohonem sledovat Evropský šampionát v kategorii Formule, Stock a Modified. Třídenní závodní klání na asfaltové dráze v Hudy Arena hostilo kompletní evropskou špičku a bylo se nač dívat.

Pro značku XRAY, ale i naše české barvy dopadlo toto mistrovství více než skvěle.

HUDY 1/10 TC TIRES "32"

Novinkou v našem obchodě je vysoce výkonná závodní pneumatika HUDY v tvrdosti "32" pro asfaltové i kobercové povrchy, která vyniká stabilitou, skvělou přilnavostí i dlouhou životností. V balení nalepené 4 kusy včetně speciální výplně na aero Hudy ráfku. Velmi výhodná cena vzhledem k výkonu a kvalitě jistě potěší každého, kdo chce kvalitu za rozumnou cenu.

 

V prodeji právě nyní.

Novinka – Clear RC Body

Často si poškodíme při převrácení na asfaltových tratích karoserii, která však ještě není popraskaná, ale má špinavé odřeniny, a tak koukáme po zbytek její životnosti na tyto nehezky vypadající poškození.

Nyní je tu však řešení, v podobě speciální pasty pro lexanové karoserie, která tyto poškození dokáže výrazně vyčistit a zahladit. Skutečně to funguje a budete nadšeni, že i výrazné odřeniny můžete téměř odstranit a mít ze své karoserie opět radost.

XRS ON-ROAD 2019 – druhý závod

Podruhé se setkáváme na technicky složité a povrchem skvělé trati v Čelákovicích, která patří rozhodně k těm nejnáročnějším v ČR, a tak zavítat sem je zcela jistě další cenná zkušenost. Trénink máme od osmé hodiny ranní až do desáté, což je dostatek času na rozježdění i případné nastavení auta. Hned od rána využíváme snídani od pořadatele v podobě čerstvých rohlíků a k tomu sekaná, šunka anebo také slanina, vše jako pozornost od pořadatele. Počasí nám přeje nakonec celý den a jsme za to rádi.

Stránky

Přihlásit se k odběru RCXAUTA RSS