Baterie mistra světa za výhodné ceny

Připravili jsme pro Vás velice lákavé ceny prémiových vysoce výkonných baterií EZ POWER verze 2019, které získali několik velkých vítězství na světové scéně závodů v kategorii Touring Car, Touring Car Stock, Formula a dalších, avšak také v mnoha on-road i off-road kategoriích v ČR.

Mrkněte do e-shopu a dopřejte sobě i svému autu vysoký výkon a dlouhou životnost za výhodnou cenu.

 

XRAY RACING SERIES POLAND R4

 

Čtvrtý závod v pořadí zimní sezóny XRS Polsko ve městě Scinawka Srednia, jen pár kilometrů od našich hranic, měl na programu jako vždy 5 kvalifikačních jízd a 3 finále pro každou z kategorií. Tedy skutečně dostatek závodních jízd pro každého účastníka.

XRAY XB2 a XB4, do nového roku jen to nejlepší

 

Baví Vás závody na jakékoliv úrovni, nebo třeba jen ježdění s kamarády na klubové trati, máte ale starý model, který stále potřebuje servis a jízdní vlastnosti vyčerpávají Vaše řidičské schopnosti?

XRAY je pojem na celé planetě, a to nejen svými bezkonkurenčními provozními náklady, ale také doslova dobyl celý závodní svět, jelikož jeho vynikající jízdní vlastnosti „ze stavebnice“ bez jakýchkoliv tuning dílů jsou skutečně úžasné a vy až potom pochopíte, jak může buggy skvěle fungovat.

Napište nám svůj příběh, rádi podpoříme talent v každém věku.

XRAY XB8E´19 – již brzy

Karoserie ALPHA 4 pro XB4´19, ale i starší typy XB4 4WD buggy

 

Volitelná ultralehká, kompletně přepracovaná, vysoce výkonná nízkoprofilová karosérie Alpha 4 se super hladkým průtokem vzduchu a zcela novými přítlakovými oblastmi. Karoserie Alpha 4 zlepšuje řízení i stabilitu a zároveň zlepšuje ovládání ve skoku. Nižší hmotnost lehké verze #369706 snižuje rolování při zatáčení, zlepšuje průjezd zatáčkami a celkově je auto klidnější.

Stránky

Přihlásit se k odběru RCXAUTA RSS