Jste zde

Nová X1´20 - letmým pohledem nepřekvapí, ale je toho hodně nového

 

Nová formule XRAY X1´20 byla oproti své předchůdkyni výrazně přepracována a níže můžete zjistit co je na ni nového.

 

Nové spodní šasi umožňuje nastavení rozvoru přední nápravy. Podvozek má 3 alternativy rozvorů, a to standardní rozvor a plus nebo mínus 4 mm.

Nové zadní příčníky motoru a zadní osy byly přepracovány pro práci s novým nezávislým systémem uchycení křídla, a také aby umožňovaly snížit polohu diferenciálu o 0,5 mm pro větší rozsah nastavení výšky. Zároveň levá přepážka byla zesílena v místě, kde mohlo dojít při těžkých haváriích k deformaci.

Zcela nový přední stojan místo sloupku, který drží desku pro upevnění horní výztuhy, nyní zpevňuje přední část podvozku pro více zatáčení, a který zároveň umožňuje připevnit grafitovou výztuhu, která by mohla být připojena k dolním předním ramenům pro větší možnosti nastavení kroucení.

Zcela nová deska pro upevnění předních ramen umožňují spojit všechny uchycení přední nápravy s řízením pro větší možnosti nastavení zatáčení.

Zcela nový grafitový horní rám je přepracován tak, aby pracoval s novým nastavitelným rozvorem.

Zcela nový grafitový zadní modul je přepracován tak, aby pracoval s novým nezávislým systémem uchycení zadního křídla.

Zcela nový zadní držák bočních vzpěr je vyroben z jednoho kusu a má centrovací kolíky, které vylučují možnost pohybu grafitové desky při nárazu.

Zcela nová grafitová spojovací deska, kde byl přidán jeden otvor navíc pro montáž kompozitního spojovacího prvku, aby se dosáhlo větších možností nastavení řízení.

Zcela nový lehčí držák zadní spodní desky motoru z grafitového kompozitního materiálu pro zvýšení konzistence a odolnost proti ohýbání.

Zcela nová zadní grafitová výztuha příčníků, která byla přepracována tak, aby pracovala s novým nezávislým uchycením zadního křídla.

Zcela nové grafitové uchycení pro baterii.

Zcela nová grafitová výztuha pro příčníky pro práci s novým nezávislým uchycením zadního křídla obsahuje otvory pro upevnění ventilátoru.

Zcela nová, kompletně přepracovaná nezávislá sada uchycení křídla, která je nyní lehčí, pevnější, odolnější a má menší kroucení.