Jste zde

Vyzkoušeli jsme za Vás – nové mazání na pneumatiky Hudy Tire Additive Red

Hned po uvedení nového mazání Hudy Tire Additive RED, byla možnost vyzkoušet jeho skutečné kvality při asfaltovém závodě XRS On-Road. Abychom měli porovnání, nejdříve jsme dvakrát aplikovali klasické vyzkoušené a dobře fungující Hudy Tire Additive #106260, poté přišlo na řadu nové #106261 s označením RED, následně opět jedenkrát klasika #106260 a až do konce závodu už jsme zůstali u novinky s katalogovým číslem #106261.

 

Sečteno a podtrženo, novinka Hudy Tire Additive RED citelně přidává na přilnavosti a tím přesnosti v řízení auta, navíc nežádoucí efekt v úvodu jízdy, kdy při použití jiných maziv nemá auto v počátku jízdy jistotu a nemá potřebnou trakci, Hudy Tire Additive funguje okamžitě a hned první okruh máte k dispozici maximum přilnavosti, samozřejmě je třeba nevsáklé mazivo z pneumatik otřít.

 

Ano #106261 má vyšší pořizovací cenu, ale pro Vás, co chcete mít jistotu v ovládání auta a maximální možnou přilnavost, stojí za to používat především na asfaltových tratích nové Hudy Tire Additive RED.